Predaj

Exkluzívny 6-izbový dom v Senci

 

v prípade otázok mi zavolajte
+421948446067

Priestranný, moderný 6-izbový radový dom v Senci

– vedľajšie životné náklady (plyn, elektrina, voda): € 105,-/mesiac

Tento moderný radový dom v Senci, ktorý bol prvýkrát obývaný v roku 2009, je ideálnym domom pre modernú rodinu. Táto nehnuteľnosť sa nachádza na západnom konci okresného mesta Senec, ktoré je známe ako rekreačné stredisko, a má optimálne napojenie na dve hlavné dopravné tepny smerom na hlavné mesto Bratislavu. Napriek tejto výhodnej polohe sa dom nachádza v pokojnej oblasti na konci slepej ulice. 

Obývačka

Spálňa

Terasa so záhradou

Strieborné jazero

 • Moderný radový dom v Senci
 • 6 izieb
 • Alarm
 • 1 kúpeľňa s vaňou, sprchovacím kútom a WC
 • 1 WC s pisoárom
 • Záhrada orientovaná na západ s detským ihriskom a štýlovým letným domčekom v škandinávskom štýle
 • Luxusná veľká terasa s elektrickou hliníkovou slnečnou strechou a podlahou z kvalitného prírodného kameňa
 • Obytná plocha 180 m²
 • Vzdialenosť od diaľnice D1 (Bratislava/Trnava) 3,7 km
 • Vzdialenosť od hlavnej cesty 61 (Bratislava) 200 metrov
 • Vlastná energetická prípojka / Možnosť vykurovania drevom prostredníctvom krásneho krbu
 • Výborná tepelná izolácia, veľmi nízke náklady na vedľajšie energie (približne 105 EUR mesačne za plyn, vodu a elektrinu)
 • Tichá lokalita na konci slepej ulice v osade rodinných domov, obklopená prírodou s prírodným jazerom
 • Klimatizácia
 • Vlastné čerpadlo na podzemnú vodu

Priestranný, moderný 6-izbový radový dom v Senci
Tento moderný radový dom v Senci, ktorý bol prvýkrát obývaný v roku 2009, je ideálnym domom pre modernú rodinu. Táto nehnuteľnosť sa nachádza na západnom konci okresného mesta Senec, ktoré je známe ako rekreačné stredisko, a má optimálne napojenie na dve hlavné dopravné tepny smerom na hlavné mesto Bratislavu. Napriek tejto výhodnej polohe sa dom nachádza v pokojnej oblasti na konci slepej ulice. Bezprostredné okolie domu možno opísať slovami „príroda, príroda a ešte raz príroda“. Niekoľko metrov od domu sa nachádza malý les s krásnym prírodným jazerom, vďaka ktorému je pre majiteľov psov otázka možností prechádzok zbytočná. Pred domom, ktorý sa nachádza v oblasti, kde dominujú výlučne rodinné domy, sú k dispozícii dve parkovacie miesta. Okrem toho má dom garáž s elektronickou garážovou bránou.
V dnešnej dobe je obzvlášť cenný: dom má vlastnú energetickú prípojku, t. j. vlastný plynový kotol, vlastné meracie zariadenia na vodu a elektrinu a dokonca aj krásny integrovaný krb, pomocou ktorého sa dá celý dom nádherne vykurovať drevom aj v chladných zimných mesiacoch.
Dom vo všeobecnosti veľmi dobre udržiava teplo vďaka výbornej izolácii. Celé prízemie má príjemné podlahové kúrenie, rovnako ako priestranná a moderná kúpeľňa na poschodí. Po vstupe do svetlej chodby otvoríte dvere do obývacej časti. Na prízemí sa nachádza praktická miestnosť, ktorá by mohla ideálne slúžiť ako pracovňa alebo kancelária. Východná orientácia tejto kancelárie umožňuje zachovať si chladnú hlavu aj počas horúcich letných popoludní. Srdcom domu je veľká spoločná obývacia izba/kuchyňa s veľkou stenou okien s výhľadom na terasu a záhradu. Kuchyňa je moderná a veľmi kvalitná. Aj majstri kuchári si tu prídu na svoje. Na večerné stretnutia s priateľmi je okrem iného k dispozícii trvalo nainštalovaný bar, na ktorého druhej strane môže hostiteľ pripravovať jedlo na indukčnom variči. Veľký obývací priestor uzatvára krb. Keď vyjdete z domu smerom do záhrady, ako prvá vás privíta veľká, dômyselne dokončená, luxusná terasa krytá sklenenou a elektrickou strechou a vyrobená z drahého, mäkko vyzerajúceho kameňa, ktorý v zime takmer neprechladne a v lete sa nikdy neprehreje. Za ním sa nachádza terasa s rozlohou približne 40 m², ktorá je ideálna na umiestnenie napríklad trampolíny a/alebo bazéna, ktoré sa tam v súčasnosti nachádzajú.
Dominantou záhrady je nádherný exotický ihličnatý strom, vysoký asi ako dom, s mäkkým ihličím, ktorý nielenže vyzerá fantasticky a dodáva záhrade nádhernú vôňu lesa, ale v lete plní aj funkciu prirodzeného slnečníka a poskytuje chlad.
Záhrada s rozlohou približne 200 metrov štvorcových je orientovaná na západ. Nielen to, že každý deň, najmä od jari do jesene, si môžete naplno vychutnať, ale aj skutočnosť, že obyvatelia domu majú výhľad, ktorý nemá obdobu. Pohľad na čistú prírodu, siluetu Malých Karpát na obzore, zapadajúce slnko za ňou a šumenie cikád vám dá na chvíľu zabudnúť, že ste v strednej Európe. Možno sa na tomto nádhernom obraze zrazu objaví zebra, slon alebo dokonca lev.
Dokonalý dovolenkový obraz dotvára krásne detské ihrisko a malebná záhradná chatka, obe v škandinávskom farebnom štýle a celé z dreva. Súčasťou kvalitného záhradného domčeka, ktorý vyrobil miestny maďarský majster, je malebná pivná záhradka orámovaná bambusovými stonkami.
Okrem veľkej obývacej a kuchynskej časti a pracovne sa na prízemí nachádza aj moderné WC s pisoárom. Osvetlené schodisko vedie na horné poschodie. Obyvatelia domu tu majú k dispozícii štyri rôzne izby, ako aj veľkú kúpeľňu s vaňou, samostatný priestor na práčku alebo sušičku a parnú sprchu, ktorá najmä v zime ponúka luxus voňavej wellness oázy. Jedna malá izba a jedna veľká izba sú orientované na západ a ponúkajú nádherný výhľad na Malé Karpaty cez veľké okná. Za súmraku môžete na obzore vidieť aj bielo osvetlený hrad hlavného mesta Bratislavy.
Na opačnej strane, smerom na východ, sa nachádza najväčšia miestnosť na poschodí a terasa, ktorá bola následne rozšírená na fitnescentrum.
Senec je jedinečným miestom na Slovensku – okrem známych Slnečných jazier sa v jeho bezprostrednej blízkosti nachádza množstvo ďalších nádherných jazier, napríklad Hlboké jazero, nádherné jazero vo Veľkom Bieli a v bezprostrednej blízkosti domu tyrkysovomodré Strieborné jazero. Len si predstavte, aké je úžasné hodiť si v nedeľu ráno uterák cez plece a už po niekoľkých minútach chôdze sa okúpať v čistej vode Strieborného jazera, potom sa opaľovať na pláži a začať nádherný deň.
Znie to až neuveriteľne, že aj do najbližších lyžiarskych stredísk, ako je Pezinská Baba alebo Zochova chata, sa dostanete autom za pol hodiny.
Celkovo tento nádherne usadený dom ponúka veľkorysú obytnú plochu viac ako 160 m² a pozemok s rozlohou viac ako 360 m², prvotriednych susedov, väčšinou rodiny s deťmi, a poskytuje tak svojim obyvateľom dostatok priestoru pre plnohodnotný život.

CENA: DOHODOU

blízko hlavného mesta Bratislava

…ako v dovolenkovom raji

Len pár minút chôdze od domu sa nachádza nádherné Strieborné jazero, ktoré je nielen skvelým miestom na kúpanie, ale aj na príjemné pohodové večery pri dobrom pive.

Žijete tu, verte či nie, ako v dovolenkovom raji, v bezprostrednej blízkosti hlavného mesta Bratislavy.

blízko hlavného mesta Bratislava

…ako v dovolenkovom raji

Senec má výbornú polohu. Do hlavného mesta Bratislavy, ktoré je vzdialené len 20 kilometrov, sa dostanete za krátky čas po diaľnici, hlavnej ceste, vlakom alebo autobusom. Aj lyžiarske strediská sú vzdialené len pol hodiny jazdy. Samotný dom je vzdialený len niekoľko minút od diaľnice do Bratislavy. V bezprostrednej blízkosti sa nachádzajú početné jazerá, ale aj nákupné možnosti.

Pin It on Pinterest