Predaj

JEDINEČNÝ 3-IZBOVÝ BYT SO ZÁHRADKOU V SÚKROMNOM REZIDENČNOM KOMPLEXE V CENTRE SENCA

Tento krásny byt sa nachádza v súkromnom, samostatnom komplexe s iba 6 jednotkami v centre mesta Senec. Všetky hlavné zariadenia mesta sú v pešej vzdialenosti.

Má exkluzívnu 25 m2 prednú záhradu a napriek svojej centrálnej polohe sa nachádza vo veľmi pokojnej oblasti. Má vlastné energetické pripojenie a romantický krb.

Byt sa nachádza na prístupnom prízemí novostavby postavenej v roku 2011 z kvalitných tehál na konci súkromného areálu, kde sa nachádza chránené súkromné parkovisko.

Nachádza sa len pár krokov od známych Slnečných jazier v Senci, a preto je veľmi zaujímavý aj ako rekreačný apartmán.

Obývačka

Spojovacia chodba

Terasa so záhradou

Spálňa

 • Exkluzívny byt v centre Senca
 • 3 izby
 • 1 kúpeľňa so sprchovacím kútom, WC a pisoárom
 • Vlastné parkovacie miesto v súkromnom komplexe
 • 25 m² terasa/záhradka orientovaná na západ so štýlovou slnečnou strieškou
 • Obytná plocha 75 m²
 • Celková plocha vrátane predzáhradky, záhradného domčeka a parkoviska 130 m²
 • Vlastná energetická prípojka / vlastný krb
 • Tichá lokalita v centre mesta, v blízkosti známych Slnečných jazier
 • Klimatizácia
 • Vlastné čerpadlo na podzemnú vodu
 • Všetky obecné zariadenia v pešej vzdialenosti
 • priamo na slávnej inline korčuliarskej/cyklistickej dráhe
 • nová, kvalitná tehlová budova
 • ideálny aj na použitie ako rekreačný apartmán
 • úplne bezbariérový

Byt, ktorý je viac ako len byt
Ponúkaný byt na Štefánikovej ulici v Senci je viac ako len byt. Pre milovníkov tohto letného dovolenkového mesta je tento byt skvostom, ktorý si nemôžete nechať ujsť.

Jediný byt svojho druhu v Senci je súčasťou súkromného komplexu. Táto nehnuteľnosť, ktorá je orámovaná okrasnou stenou a elektronickou bránou, ktorá otvára prístup do tejto malej oázy diaľkovým odomykaním, sa nachádza v najlukratívnejšej časti mesta.

Vstupný portál do obľúbenej turistickej atrakcie „Slnečné jazerá“ je viditeľný voľným okom hneď, ako opustíte komplex. Pre milovníkov inline korčuľovania a cyklistov je tento objekt ideálnym východiskovým bodom. Je východiskovým bodom obľúbenej trasy okolo Slnečných jazier, ktorá vedie okolo krásnych pláží a je domovom mnohých známych barov, reštaurácií a krčiem.

Hoci na toto jedinečné miesto prichádzajú rok čo rok státisíce návštevníkov, nachádza sa v úplne pokojnej oblasti, obklopené rodinnými domami a ďaleko od hlavných ciest. To umožňuje jej malému počtu obyvateľov (celkovo šesť bytov) vysoký stupeň súkromia. Na spoločnom pozemku sa nachádza súkromné parkovacie miesto pre každú bytovú jednotku. K ponúkanej nehnuteľnosti patrí parkovacie miesto priamo pred bytom. Či už chcete v pokoji umyť auto, prípadne nabiť elektromobil alebo vyložiť potraviny, všetko je možné v úplnom bezpečí.

Samotný byt sa nachádza na prízemí, úplne bezbariérovo, v novej tehlovej budove na konci komplexu, ktorá bola dokončená len v roku 2011. Má tri miestnosti. Dve menšie miestnosti (napr. spálňa, detská izba alebo pracovňa) sú orientované na juh, takže ich osvetľuje ranné slnko. Ich okná smerujú na súkromný pozemok a sú chránené pred zvedavými pohľadmi. Obývacia izba/kuchyňa je priestranná a na jednej strane je orientovaná na juh, na západe vedie do predzáhradky s rozlohou 25 m², ktorá od jari do jesene pripomína toskánsku záhradu s hroznom a ružami…
Súkromná terasa je chránená pred parkoviskom aj spoločným pozemkom krásnym záhradným prístreškom, ktorý môže slúžiť ako úložný priestor pre vybavenie, náradie alebo bicykle.

V dnešnej dobe je to obzvlášť dôležité: tento skvost má vlastnú energetickú prípojku, t. j. vlastný plynový kotol, vlastné meracie zariadenia na vodu a elektrinu a dokonca aj dánske kachle, pomocou ktorých sa dá byt nádherne vykurovať drevom aj v chladných zimných mesiacoch. Výnimočnosť a jedinečnosť tohto bytu dokazuje aj to, že má vlastné čerpadlo na podzemnú vodu.

Kúpeľňa je moderná a zahŕňa veľký sklenený sprchovací kút, pisoár a toaletu.
Poloha, vybavenie a súkromný charakter tejto nádhernej nehnuteľnosti umožňujú využívať ju aj ako rekreačný apartmán pre letných dovolenkárov.

Všetky sociálne zariadenia, ako je poliklinika, pestrá a živá pešia zóna, supermarkety, rekreačná oblasť Amfiteáter s jedinečným kinom pod holým nebom, dom kultúry, okresný úrad a mnohé ďalšie zariadenia okresného mesta Senec, sú vzdialené len niekoľko minút chôdze. Za krátky čas sa dostanete aj na mestskú železničnú a autobusovú stanicu.
Napriek svojmu prímorskému charakteru a povesti letného dovolenkového strediska je Senec vzdialený len asi pol hodiny jazdy od neďalekých lyžiarskych stredísk „Pezinská baba“ alebo „Zochova chata“. Blízkosť hlavného mesta Bratislavy umožňuje pracovať a žiť ako na dovolenke.

Ak chcete v Senci nielen bývať, ale aj využívať výhody tohto rekreačného mesta, nemôžete si nechať ujsť túto jedinečnú nehnuteľnosť.

blízko hlavného mesta Bratislava

…ako v dovolenkovom raji

Len za pár minút sa dostanete k známym Slnečným jazerám, nazývaným aj „Slovenské Tahiti“. Doslova tu žijete a každoročne tu trávia dovolenku tisíce ľudí.

blízko hlavného mesta Bratislava

…ako v dovolenkovom raji

Senec má výbornú polohu. Do hlavného mesta Bratislavy, ktoré je vzdialené len 20 kilometrov, sa dostanete za krátky čas po diaľnici, hlavnej ceste, vlakom alebo autobusom. Aj lyžiarske strediská sú vzdialené len pol hodiny jazdy. Byt sa nachádza v najvyhľadávanejšej časti mesta.

Pin It on Pinterest