Postupný nákup kovov

VÝHODNÝ NÁKUP DRAHÝCH KOVOV UŽ OD 20 EUR MESAČNE

O PNK

Programom „PNK“ sa rozumie postupný nákup kovov, pri ktorom si klient zvolí variant PNK a cieľovú čiastku, za ktorú chce nakupovať ním vybrané zliatky. Špecifikácia drahého kovu sa odvíja od gramáže, ktorú si určí klient, rovnako ako si určí pravidelnú finančnú čiastku. Postupne tak hradí kúpnu cenu zliatkov až do výšky danej cieľovej sumy. Priebežne hradené zliatky sú vo chvíli zaplatenia odovzdávané klientom na vopred určenej adrese. Týmto spôsobom klient nakladá so svojimi financiami až do tej doby, kedy je uhradená cieľová čiastka. Princíp tejto služby je identický so službami ako je dôchodkové sporenie, stavebné sporenie, ukladanie peňazí deťom, vnúčatám a pod. Zásadný rozdiel spočíva v tom, že klient ukladá peniaze do drahých kovov, ktoré fyzicky preberá a vlastní. Pre podrobnejšie informácie kontaktujte naše regionálne centrá.

Zlato

Zlato tu bolo a bude, ale v stále viac obmedzenom množstve. To z tohto drahého kovu robí unikátnu komoditu, ktorú môžete vlastniť už od 20 EUR mesačne. Investičné zlato nakupujete vždy vo forme zliatkov, ktoré si vopred určíte. Po uhradení konkrétneho zliatku si zlato fyzicky preberáte. Zamýšľate staviť na istotu a zakúpiť si zlato? Nákup zlata je skutočne pre každého. Skvelá forma sporenia si na dôchodok alebo vytvorenie si finančnej rezervy do budúcnosti pre vás a vaše deti. Prehľad o vašich splátkach máte k dispozícii online 24 hodín, prostredníctvom nášho obchodného portálu. Žiadne sankcie pri predčasnom splatení alebo ukončení zmluvy. Stavte na dokonalú istotu v podobe zlata.

Striebro

Máte záujem o striebro, ale chcete nakupovať fyzické strieborné zliatky postupne? Postupný nákup kovov od ATT Investments vám ponúka výhodný nákup striebra od 20 EUR mesačne! Váš prehľad uhradených zliatkov môžete sledovať 24 hodín denne prostredníctvom nášho online obchodného portálu. Investičné striebro patrí medzi obľúbenú formu investovania. Je lacnejšie ako investičné zlato. Začnite s postupným nákupom striebra už dnes.

Výhody Postupného Nákupu Kovov

Jednoduchý a rýchly nákup a výkup, zlato nepodlieha DPH

Chránite svoj majetok, ktorý máte fyzicky úplne pod svojou kontrolou

Nakupujete reálne fyzické zlato

Po dosporení zliatku obdržíte zlato fyzicky do rúk

Žiadne poplatky

Vaše peniaze uložené do zlata neohrozí inflácia ani kurzové rozdiely

Kontaktujte nás teraz
pre viac informácií aj ohľadne priameho nákupu investičných AU/AG zliatkov a drahých kameňov 

Pavol Kugler
telefonicky na čísle: +421 948 179 915
alebo emailom na: kugler@agau.sk

Pin It on Pinterest