reštaurácia malý princ, senecké jazerá

BEACH PARTY PŘÁTEL „CHCEMESLOBODU.SK“ 20.08.2022 V SENCI

Guláš, remeselné pivo, priamy prístup k pláži, hudba, dlhé debaty, dobrá nálada, skvelí ľudia, nové priateľstvá a kto vie čo všetko. Zábava možná až do rána bez časového obmedzenia. 

Zoznam potvrdených pozvaných hostí: Zdeněk Kedroutek, Lusi 

Těšíme se na vás. Uvítá vás Zdeněk, Lusi a pravděpodobně i Marián Fillo a Richard Balák.

Miesto konania

Reštaurácia Malý princ
Senecké jazerá
Senec, Slovensko

Čo doniesť so sebou?

Určite  dobrú náladu a pár peňazí na posedenie pri pivku.

+421 948 446 067

Ak neviete trafiť a nájsť miesto konania zavolajte.

Program

PŘÁTELÉ PORTÁLŮ „CHCEMESLOBODU.SK“, SLEDOVATELŮ POŘADŮ „TÝŽDEŇ POD LUPOU“, „KONŠPIRAČNÝ BYT“ A TELEVIZIE SLOVAN – přijeďte 20.08.2022 do Sence do soukromého klubu „MALÝ PRINC“ – přímo při nejhezčí pláži nádherných Seneckých jezer.

Program jsme malinko změnili – sejdeme se už od 12:00 hodin. Čeká nás jedinečný guláš, vynikající řemeslnické pivo za příznivé ceny, přímý přístup k pláži – nezapomeňte plavky! – krásný výhled na „pátou pláž“, perfektní hudba, karaoke, dlouhé debaty a skvělí lidé. Večer je otevřený a party zaručená!

Pro všechny, kteří budou chtít přespat: prosím zabezpečte si nocleh na Seneckých jezerech „SEVER“ – můžete stanovat anebo si zabezpečte ubytování v penzionech a hotelích v areálu „SEVER“.

Přístup: Jeďte k bráně při „Holiday Village“ – už za Sencem směrem „Réca“. Těšíme se na vás. Uvítá vás Zdeněk, Lusi a pravděpodobně i Marián Fillo a Richard Balák.

Ako nás môžete podporiť?

Priatelia portálu „chcemeslobodu.sk“, sledovatelia relácie „Týždeň pod lupou“, „Konšpiračný byt“ a televízie Slovan.

Ako iste viete, všetky relácie robíme vo svojom voľnom čase. Sme nezávislí, náklady na výrobu nezávislého spravodajstva si hradíme z vlastného vrecka. Vďaka tomu môžeme v reláciách poukazovať aj na skrývané pravdy.

Nižšie je niekoľko konkrétnych možností, ako nás môžete podporiť. Ak si zakúpite nižšie uvedené produkty či služby, tak my za sprostredkovanie predaja dostaneme malú odmenu, ktorá nám aspoň čiastočne pomôže pokryť náklady na tvorbu relácií. Za každý nákup vám vopred ďakujeme. Ak pre váš žiadny z nižšie uvedených produktov nie je vhodný, tak nás môžete podporiť peňažným darom TU.

Nákupom trička, šiltovky a knihy

Tričko „René Balák“

Tričká a šiltovky si môžete zakúpiť aj priamo na Beach párty v Senci. Spýtajte sa Zdeňka a povie vám kde ich nájdete .)

Kniha „Drahí Slováci… POSOLSTVÁ RENÉHO BALÁKA SLOVENSKÉMU NÁRODU

René Balák bol jednou z mála osobností, ktorá sa verejne postavila proti úpadku morálky, porušovaniu základných práv a slobôd, ako aj princípov právneho štátu a celkovému rozvratu spoločnosti na Slovensku. Opustil nás 20. septembra 2021 vo veku nedožitých 54 rokov. Môžete zakúpiť aj priamo na Beach párty v Senci.

Zmenou PZP alebo havarijného poistenia za lacnejšie 

Ušetrite na autopoistení

Pre našich čitateľov sprostredkovávame službu nášho partnera Netfinancie.sk. Poisťovne bojujú o klientov a cenníky menia každý rok. Porovnajte si povinné zmluvné poistenie vo všetkých 11 poisťovniach a zistíte o koľko eur preplácate za vaše PZP každý rok!

20%

Úspora

bežne na PZP

15%

Úspora

bežne na KASKO

Myslite na budúcnosť:  nákup zlata & striebra

Postupný nákup kovov

Výhodný nákup drahých kovov už od 20 eur mesačne.

Priamy nákup investičných AG/AU zliatkov

Zamýšľate staviť na istotu a zakúpiť si zlato? Nákup zlata je skutočne pre každého. Skvelá forma sporenia si na dôchodok alebo vytvorenie si finančnej rezervy do budúcnosti pre vás a vaše deti.

Aj investičné striebro patrí medzi obľúbenú formu investovania. Je lacnejšie a dostupnejšie ako investičné zlato.

Zostaňme v kontakte

ahoj@chcemeslobodu.sk

+421 948 446 067

Pin It on Pinterest