sobota, 13. júla 2024

Klimatická ideológia Rodové šialenstvo Vojna a teror Masová migrácia Farmaceutická diktatúra Kultúra, šport a sociálne otázky Informačná vojna, korporátne médiá a manipulácia Financie a hospodárstvo Západné politické divadlo a BRICS TÝŽDEŇ POD LUPOU správy zo sveta a z Európy pre Čechoslovákov

Klimatická ideológia Rodové šialenstvo Vojna a teror Masová migrácia Farmaceutická diktatúra Kultúra, šport a sociálne otázky Informačná vojna, korporátne médiá a manipulácia Financie a hospodárstvo Západné politické divadlo a BRICS TÝŽDEŇ POD LUPOU
správy zo sveta a z Európy pre Čechoslovákov

Chcemeslobodu

Portál „CHCEMESLOBODU.SK“ ponúka svojim sledovateľom a podporovateľom pohľad na svetové udalosti z pohľadu zdravého kritického myslenia. Našou snahou je pátrať po pravde v dobe, v ktorej korporátne médiá a politické figúrky rozširujú džungle falošných správ a manipulatívnych dezinformácií.

PRAVIDELNÉ RELÁCIE

relácia "týždeň pod lupou" naživo

Sledujte naživo reláciu "týždeň pod lupou"

Vysielame pravidelne každý ŠTVRTOK od 20:00 hod. na Facebook-skupine “TÝŽDEŇ POD LUPOU/KONŠPIRAČNÝ” https://www.facebook.com/groups/1332747810629351.

Záznamy z predošlých relácií nájdete na Video blogu “Chcemslobodu.sk”:
https://www.chcemeslobodu.sk/blog/

relácia "KONŠPIRAČNÝ BYT"

Relácia "KONŠPIRAČNÝ BYT" má v súčasnosti prestávku. Hneď ako opäť začneme s novým obsahom, budeme vás informovať.

Záznamy z predošlých relácií nájdete na Video blogu “Chcemslobodu.sk”:
https://www.chcemeslobodu.sk/blog/

ZDENĚK AKO HOSŤ V "TV ŠALINGRAD"

Zdeněk je z času na čas hosťom českej relácie "TV ŠALINGRAD" a hovorí o špeciálnych témach.

Záznamy z predošlých relácií nájdete na Video blogu “Chcemslobodu.sk”:
https://www.chcemeslobodu.sk/blog/

TOTÁLNY VÝPREDAJ

Rušíme  e-shop. Po vypredaní už nebudú žiadne ďalšie série zo zakázanej módy. Využite AKCIOVÉ CENY za polovicu!

Tričká so silnými názormi – je čas ukázať svoju tvár a postaviť sa za našu slobodu! Sloboda je naše najvyššie dobro – bez slobody je všetko ničím!

Otvorene dávame najavo, čo si myslíme o šialenstve, ktoré nás obklopuje – a koľko nás je!

Na predaj

6-izbový rodinný dom v Senci

Knihy

Kniha "Drahí Slováci..."

„Drahí Slováci… POSOLSTVÁ RENÉHO BALÁKA SLOVENSKÉMU NÁRODU“

Drahí Slováci… je kniha posolstiev slovenského vedca, vzdelanca, bioetika, teológa, národovca, no predovšetkým úprimného, čestného a odvážneho človeka, ThDr. Reného Baláka, PhD.

René Balák bol jednou z mála osobností, ktorá sa verejne postavila proti úpadku morálky, porušovaniu základných práv a slobôd, ako aj princípov právneho štátu a celkovému rozvratu spoločnosti na Slovensku. Opustil nás 20. septembra 2021 vo veku nedožitých 54 rokov.

Prečo „chcemeslobodu.sk“?

Mnohí z nás majú čím ďalej tým viac dojem, že náš svet sa prevrátil naruby. Nezačalo to až v marci 2020 s tzv „Coronakrízou“, ale môže vzniknúť dojem, že odvtedy sa „všetky priehrady lámu“.

Od 13.03.2020 sme prežili veci, ktoré sme dovtedy považovali za možné iba v Science fiction filmoch, určite nie v realite. Že by nám štát zakazoval prekročiť hranice okresov, navštevovať susedov a dokonca rodinu, aby nás nútil dodržiavať dvojmetrové odstupy pri nákupoch, nosiť rúška a obmedzovať nám dýchanie – dokonca v prírode, chodiť pravidelne na testy, pri ktorých častokrát za asistencie armády nám neznáme osoby, zahalené do desivo vyzerajúcich ochranných oblekov, ktoré pripomínajú dystopické filmy, zavádzajú plastové tyčinky hlboko do nosa a nakoniec, že by nás médiá a politici nútili stať sa experimentálnymi zvieratami pre farmaceutický priemysel a nechať si do seba pichať injekcie s neoverenými látkami, ktoré sú za veľmi podivných okolností iba núdzovo prípustné pre použitie. To všetko sa pre nás stalo behom veľmi krátkeho času novou „normalitou“.

Cieľ portálu „chcemeslobodu.sk“ je faktograficky objasniť situáciu, sledovať s kritickým myslením, čo sa deje a informovať o skutočnostiach, ktoré mainstreamové médiá často utajujú.

O čo ide pri „Corona-kríze“?

Z nášho pohľadu v prípade tzv „Corona-krízy“ nejde o riešenie pandemickej situácie a ochranu ľudí na planéte pred neznámym vírusom. Asi mnohí z nás majú tento pocit. Tak ako žiadne iné ochorenie v celej histórii ľudstva si „Covid-19“ užíva globálne nepredstaviteľný „marketing“, zaberá prevažný priestor v hlavných médiách a oproti iným ochoreniam sa počet obetí počíta už druhý rok kumulatívne – nie ročne.

Pritom neznámym zázrakom rôzne iné ochorenia ako chrípka, zápal pľúc, zápal mandlí, bronchitída, ale aj iné choroby napríklad infarkty buď úplne zmizli alebo výrazne poklesli. Na celej planéte podľa týchto zvláštnych čísel umrelo do leta 2021 niečo vyše dvoch miliónov ľudí, čo zodpovedá podielu mierne cez 0,02% globálnej populácie. Program, ktorý sa pri týchto počtoch uskutočňuje, sa zdá byť absolútne prehnaný a vedie k rôznym špekulaciám o skutočnej podstate tejto očividne globálnej operácie.

Čo sú “globálne elity”?

Nejde o „nový objav“, keď sa hovorí o tom, že niekoľko nesmierne bohatých ľudí alebo skupín ovplyvňujú udalosti na planéte výrazne viac než štáty, ich „lídri“ alebo dokonca ich občania.

Práve naopak – existuje množstvo súvislostí, ktoré dokazujú, že tieto skupiny viacmenej riadia našich zvolených zástupcov, naše médiá, veľkú časť korporácií, bánk a iných vplyvných organizácií, ktoré sú okrem iného zamestnávateľmi miliónov ľudí.

Keď sa niečo deje, čo ovplyvňuje politiku, nastavenie spoločnosti, mení pravidlá nášho spolužitia, náš štýl života, spôsob nášho myslenia, tak sa mnohokrát dá vychádzať z toho, že nejde len o „náhodu“, ale o zámerne vytvorené programy zo strany práve týchto „globálnych elít“, ktoré sa radi samé nazývajú „elitami“.

Veľmi zaujímavý náhľad v tejto súvislosti poskytuje aj  interview so známym režisérom Aaron Russo z roku 2007.

Zakázaná MÓDA

    Máte v tom jasno?

              Ukážte svoj názor